Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $23.19, formerly: $28.99
SAVE $5.80
Plus tax
Gillette
Intimate Pubic Hair Razor for Men, Men’s Pubic Razor for Manscaping, Gentle and Easy to Use, Designed For Pubic Hair, 1 Razor Handle, 2 Razor Blade Refills
1 ea, $23.19/1ea
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Miami Sunset Smooth Sensitive, Disposable Women's Razors, 3 ct
2 ea, $5.25/1ea
Out of Stock
sale: $28.99, formerly: $35.99
SAVE $7.00
Plus tax
Philips
All-In-One Trimmer 3000 Series
1 ea, $28.99/1ea
Low Stock
$42.99
Plus tax
Gillette
ComfortGlide White Tea Women's Razor Blades, 8 Razor Blade Refills
8 ea, $5.37/1ea
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Men’s Disposable Razors, 3 Count
3 ea, $3.50/1ea
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Sensitive Women's Disposable Razor, 3 Count
3 ea, $3.50/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































