Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Gillette
Fusion5 Proshield Men'S Razor, Handle And 2 Blade Refills
1 ea, $15.99/1ea
Low Stock
sale: $7.49, formerly: $8.99
SAVE $1.50
Plus tax
Skintimate
Raspberry Rain Scented Disposable Razor, 4 count
4 ea, $1.87/1ea
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Extra Smooth Green Disposable Women's Razors, 2 Count
2 ea, $5.25/1ea
sale: $7.49, formerly: $8.99
SAVE $1.50
Plus tax
Skintimate
Exotic Violet Blooms Scented Disposable Razor, 4 count
4 ea, $1.87/1ea
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Gillette
ProGlide Shaving Razor for Men, 1 Razor Handle, 2 Razor Blade Refills, FlexBall Razor Handle and Precision Trimmer for Men
1 ea, $19.99/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































