Waxes & Hair Removal Creams
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$20.49
Plus tax
Veet
Professional Wax Strips for Legs & Body With Almond Oil, Sensitive Skin
40 ea, $0.51/1ea
Low Stock
$10.99
Plus tax
Veet
Professional Hair Removal Cream Kit All Skin Types Full Bikini
2x50.0 ml, $10.99/100ml
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$14.49
Plus tax
Nair
Wax Ready Strips for Bikini and Underarm with Coconut Milk Oil Extract
32 ea, $0.45/1ea
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaCheetos
Puffs Cheese flavoured Snacks
260 g, $2.11/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































