Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $11.49, formerly: $14.49
SAVE $3.00
Plus tax
Billie
Women’s Razor Starter Kit - Pink Pop
1 ea, $11.49/1ea
$20.49
Plus tax
Veet
Professional Wax Strips for Legs & Body With Almond Oil, Sensitive Skin
40 ea, $0.51/1ea
Low Stock
sale: $11.49, formerly: $14.49
SAVE $3.00
Plus tax
Schick
Women’s Razor Starter Kit - Lilac Pop
1 ea, $11.49/1ea
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
SkinGuard Disposable Razors for Men, 4 Count
4 ea, $2.62/1ea
sale: $22.39, formerly: $27.99
SAVE $5.60
Plus tax
Gillette
Labs with Exfoliating Bar Razor Handle, 1 Refill, 1 Stand
1 ea, $22.39/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.30/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































