Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Sensitive Men’s Disposable Razors, 3 Count
3 ea, $3.50/1ea
sale: $7.49, formerly: $9.49
SAVE $2.00
Plus tax
Schick
Hydro Silk Silk Touch-Up Exfoliating Eyebrow Razor & Precision Trimmer, 3 count
3 ea, $2.50/1ea
sale: $7.49, formerly: $8.99
SAVE $1.50
Plus tax
Skintimate
Sensitive 4 Blade Disposable Razor for Women, 4 count
4 ea, $1.87/1ea
Low Stock
sale: $7.49, formerly: $9.99
SAVE $2.50
Plus tax
Schick
Xtreme3 Sensitive 3 Blade Disposable Razors for Men
4 ea, $1.87/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































