Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Venus Treasures Disposable Razors, 3 Count
3 ea, $3.50/1ea
sale: $11.49, formerly: $14.49
SAVE $3.00
Plus tax
Schick
Women’s Razor Starter Kit - Lilac Pop
1 ea, $11.49/1ea
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
SkinGuard Disposable Razors for Men, 4 Count
4 ea, $2.62/1ea
sale: $19.59, formerly: $24.49
SAVE $4.90
Plus tax
Gillette
ProGlide Chill Shaving Razor for Men, 1 Razor Handle, 2 Refills, 2x Cooling Lubrication, FlexBall Handle and Precision Trimmer
1 ea, $19.59/1ea
Low Stock
sale: $18.99, formerly: $21.99
SAVE $3.00
Plus tax
Philips
MG1100/16 Ultra Precise Beard Trimmer
1 ea, $18.99/1ea
sale: $22.39, formerly: $27.99
SAVE $5.60
Plus tax
Gillette
Labs with Exfoliating Bar Razor Handle, 1 Refill, 1 Stand
1 ea, $22.39/1ea
$10.99
Plus tax
Veet
Professional Hair Removal Cream Kit All Skin Types Full Bikini
2x50.0 ml, $10.99/100ml
Low Stock
$42.99
Plus tax
Gillette
ComfortGlide White Tea Women's Razor Blades, 8 Razor Blade Refills
8 ea, $5.37/1ea
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $23.49
SAVE $3.50
Plus tax
Schick
Wilkinson Sword Double Edge Men’s Safety Razor, 1 Handle and 5 Refills
6 ea, $3.33/1ea
Low Stock
sale: $19.59, formerly: $24.49
SAVE $4.90
Plus tax
Gillette
for Pubic Hair & Skin, Bikini Razors for Women, Intimate Razor for Women, Razor for Bikini Area, Razor Handle + 2 Razor Refills
1 ea, $19.59/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $18.39, formerly: $22.99
SAVE $4.60
Plus tax
Gillette
Miami Sunset Comfortglide Womens Razor, Handle and 2 Refills
1 ea, $18.39/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































