Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.49, formerly: $9.99
SAVE $2.50
Plus tax
Schick
Hydro5 Sensitive Skin Disposable Men’s Razor, 2 Disposable Razors
1 ea, $7.49/1ea
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
ComfortGlide Women's Disposable Razors, 2 Count
2 ea, $5.25/1ea
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Gillette
Extra Smooth Sensitive Women's Razor with Reusable Razor Handle, 2 Razor Blade Refills and Shower Holder
1 ea, $19.99/1ea
sale: $11.49, formerly: $14.49
SAVE $3.00
Plus tax
Billie
Women’s Razor Starter Kit - Pink Pop
1 ea, $11.49/1ea
sale: $18.39, formerly: $22.99
SAVE $4.60
Plus tax
Gillette
Sensitive Women's Disposable Razor, 6 Count
6 ea, $3.07/1ea
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Gillette
ProGlide Power Razor for Men, Power Handle, 1 Refill
1 ea, $15.99/1ea
sale: $20.79, formerly: $25.99
SAVE $5.20
Plus tax
Gillette
Sensitive Men's Disposable Razor, 12 Razors
12 ea, $1.73/1ea
Low Stock
sale: $18.39, formerly: $22.99
SAVE $4.60
Plus tax
Gillette
Miami Midnight Extra Smooth Women's Razor Handle, 2 Blade Refills and Shower Hook
1 ea, $18.39/1ea
Low Stock
$20.49
Plus tax
Veet
Professional Wax Strips for Legs & Body With Almond Oil, Sensitive Skin
40 ea, $0.51/1ea
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Venus Simply 3 Sensitive Women's Disposable Razors - 4 Pack
4 ea, $2.62/1ea
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Venus Treasures Disposable Razors, 3 Count
3 ea, $3.50/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































