Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $20.79, formerly: $25.99
SAVE $5.20
Plus tax
Gillette
Moistureglide Women's Razor, Reusable Handle, 2 Razor Blade Refills and Shower Holder
1 ea, $20.79/1ea
Low Stock
sale: $51.99, formerly: $55.99
SAVE $4.00
Plus tax
Philips
Oneblade 360 Blade Qp2724/21
1 ea, $51.99/1ea
Low Stock
$14.49
Plus tax
Nair
Wax Ready Strips for Bikini and Underarm with Coconut Milk Oil Extract
32 ea, $0.45/1ea
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Venus
Pubic Hair & Skin Smoothing Cleanser + Shave Gel, Gentle Skin Cleanser and Shaving Gel for Women, Bikini Zone Shave Gel
190 ml, $10.52/100ml
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Venus
Pubic Hair & Skin Daily Ingrown Serum, Reduce Itch Serum
75 ml, $26.65/100ml
Low Stock
sale: $24.99, formerly: $28.99
SAVE $4.00
Plus tax
Schick
Hydro Silk Dermaplaning Wand, Professional Style, 1 Handle and 6 Refills
7 ea, $3.57/1ea
$35.99
Plus tax
Gillette
ComfortGlide Freesia Women's Razor Blades, 6 Razor Blade Refills
6x6.0 ea, $6.00/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































