Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.49, formerly: $9.49
SAVE $2.00
Plus tax
Schick
Hydro Silk Silk Touch-Up Exfoliating Eyebrow Razor & Precision Trimmer, 3 count
3 ea, $2.50/1ea
sale: $7.49, formerly: $8.99
SAVE $1.50
Plus tax
Skintimate
Sensitive 4 Blade Disposable Razor for Women, 4 count
4 ea, $1.87/1ea
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Men’s Disposable Razors, 3 Count
3 ea, $3.50/1ea
sale: $7.49, formerly: $9.99
SAVE $2.50
Plus tax
Schick
Xtreme3 Sensitive 3 Blade Disposable Razors for Men
4 ea, $1.87/1ea
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Extra Smooth Sensitive Women's Disposable Razors, 2 Count
2 ea, $5.25/1ea
Low Stock
sale: $7.49, formerly: $8.99
SAVE $1.50
Plus tax
Skintimate
Raspberry Rain Scented Disposable Razor, 4 count
4 ea, $1.87/1ea
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Extra Smooth Green Disposable Women's Razors, 2 Count
2 ea, $5.25/1ea
sale: $7.49, formerly: $8.99
SAVE $1.50
Plus tax
Skintimate
Exotic Violet Blooms Scented Disposable Razor, 4 count
4 ea, $1.87/1ea
Low Stock
sale: $29.59, formerly: $36.99
SAVE $7.40
Plus tax
Gillette
Razor Blades for Men, 8ct Razor Blade Refills
8 ea, $3.70/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































