Filters
Cats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Seafood Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Medleys Wet Cat Food Primavera Collection Variety Pack 12 Count
12x85.0 g, $1.08/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
Tantalizing Turkey Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
sale: $1.50 MIN 5
, formerly: $1.79
Plus tax
Whiskas
Perfect Portion Tuna Cuts in Gravy Entrée Wet Cat Food
75 g, $2.39/100g
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Plus tax
Blue Buffalo
Bursts Chicken Cat Treats
340 g, $3.23/100g
Low Stock
sale: $1.50 MIN 5
, formerly: $1.79
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Chicken Cuts in Gravy Adult Wet Cat Food
75 g, $2.39/100g
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Plus tax
Blue Buffalo
Bursts Seafood Cat Treats
340 g, $3.23/100g

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Plus tax
Temptations
Mix-Ups Chicken, Catnip & Cheddar Flavour Adult Cat Treats
454 g, $1.54/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
CREAMY PURRRR-ÉE Cat Treats, Chicken
48 g, $7.27/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pâté Wet Cat Food Seafood Supper Variety Pack 12C 12 Count
12x85.0 g, $1.08/100g
sale: $10.99, formerly: $11.49
SAVE $0.50
Plus tax
Purina
Cat Chow Complete Dry Cat Food Real Chicken
2 kg, $0.55/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
Hearty Beef Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food in Gravy Variety Pack Poultry & Fish 12 Count
12x85.0 g, $1.08/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Delights with Cheddar Wet Cat Food
85 g, $1.40/100g

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Plus tax
Temptations
Cat Treats, Tasty Chicken Flavour
454 g, $1.54/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
Tempting Tuna Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gravy Lovers Wet Cat Food Variety Pack 12 Count
1.02 kg, $1.08/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Medleys Wet Cat Food Florentine Collection Variety Pack 12 Count
12x85.0 g, $1.08/100g
sale: $0.75, formerly: $0.99
SAVE $0.24
Plus tax
Whiskas
FAVOURITES Adult Wet Cat Food Cuts in Gravy Chicken Flavour
85 g, $0.88/100g
sale: $10.99, formerly: $11.49
SAVE $0.50
Plus tax
Purina
Kitten Chow Advanced Nutrition Dry Kitten Food Real Chicken
1.8 kg, $0.61/100g

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Plus tax
Temptations
Mix-Ups Chicken, Turkey & Beef Flavour Adult Cat Treats
454 g, $1.54/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $1.50 MIN 5
, formerly: $1.79
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Chicken Liver Paté Adult Wet Cat Food
75 g

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Plus tax
Temptations
Cat Treats, Seafood Medley Flavour
454 g, $1.54/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $1.25, formerly: $1.49
SAVE $0.24
Plus tax
Purina
Fancy Feast Petites Wet Cat Food Roasted Turkey Entrée
79.4 g, $1.57/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
CREAMY PURRRR-ÉE Cat Treats, Tuna
48 g, $7.27/100g
sale: $10.99, formerly: $11.49
SAVE $0.50
Plus tax
Purina
Cat Chow Indoor Dry Cat Food Real Chicken
1.6 kg, $0.69/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
Creamy Dairy Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
sale: $0.75, formerly: $0.99
SAVE $0.24
Plus tax
Whiskas
FAVOURITES Adult Wet Cat Food Cuts in Gravy Salmon Flavour
85 g, $0.88/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































