Filters
Cats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Salmon Dinner
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Chef's Dinner
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Seafood Supreme
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Chicken Dinner
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Turkey and Giblets
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Tender Liver & Chicken Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Shredded Wet Cat Food Turkey and Cheese Dinner in Gravy
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Chicken Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Beef Flavour Feast
85 g, $1.40/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
Mix-Ups Chicken, Catnip & Cheddar Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Shredded Wet Cat Food Chicken and Salmon Dinner
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Salmon Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food Chicken Feast in Gravy
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Tasty Treasures Wet Cat Food Chicken and Tuna in Sauce
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Ocean Whitefish & Tuna Dinner
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Ocean Whitefish & Tuna Feast
85 g, $1.40/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
Tasty Chicken Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
sale: $1.50 MIN 5
, formerly: $1.79
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Salmon Paté Adult Wet Cat Food
75 g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Extra Gravy Wet Cat Food Chicken in Savoury Gravy
156 g, $0.76/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
Seafood Medley Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gravy Lovers Wet Cat Food Paté Chicken Feast in Gravy
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Shredded Wet Cat Food Ocean Whitefish and Tuna
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food Tuna Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Cod, Sole & Shrimp Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $1.50 MIN 5
, formerly: $1.79
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Chicken Paté Adult Wet Cat Food
75 g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Extra Gravy Wet Cat Food Turkey in Savoury Gravy
156 g, $0.76/100g
sale: $1.25, formerly: $1.49
SAVE $0.24
Plus tax
Purina
Fancy Feast Petites Wet Cat Food Seared Salmon Entrée in Gravy
79.4 g, $1.57/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Extra Gravy Wet Cat Food Salmon in Savoury Gravy
156 g, $0.76/100g
sale: $1.25, formerly: $1.49
SAVE $0.24
Plus tax
Purina
Fancy Feast Petites Wet Cat Food Ocean Whitefish Entrée in Gravy
79.4 g, $1.57/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
Mix-Ups Chicken, Turkey & Beef Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
sale: $1.25, formerly: $1.49
SAVE $0.24
Plus tax
Purina
Fancy Feast Petites Wet Cat Food Grilled Chicken Entrée in Gravy
79.4 g, $1.57/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Salmon & Shrimp Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Turkey & Giblets Feast
85 g, $1.40/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
Savoury Salmon Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Glaz'd & Infuz'd Wet Cat Food with Gravy Glazed Chicken
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Chunks Wet Cat Food Chicken Dinner
156 g, $0.76/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Deli Supper Variety Pack 12 Count
1.02 kg, $1.08/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Indoor Wet Cat Food Chicken Dinner with Garden Greens pâté
156 g, $0.76/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.25, formerly: $3.00
SAVE $0.75
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.00/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $1.39, formerly: $2.00
SAVE $0.61
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.15/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































