Cat Wet Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Salmon Dinner
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Chef's Dinner
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Seafood Supreme
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Chicken Dinner
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Turkey and Giblets
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Tender Liver & Chicken Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Shredded Wet Cat Food Turkey and Cheese Dinner in Gravy
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Chicken Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Beef Flavour Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Shredded Wet Cat Food Chicken and Salmon Dinner
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Salmon Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food Chicken Feast in Gravy
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Tasty Treasures Wet Cat Food Chicken and Tuna in Sauce
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Ocean Whitefish & Tuna Dinner
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Ocean Whitefish & Tuna Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $1.50 MIN 5
, formerly: $1.79
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Salmon Paté Adult Wet Cat Food
75 g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Extra Gravy Wet Cat Food Chicken in Savoury Gravy
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Shredded Wet Cat Food Ocean Whitefish and Tuna
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food Tuna Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Cod, Sole & Shrimp Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $1.50 MIN 5
, formerly: $1.79
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Chicken Paté Adult Wet Cat Food
75 g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Extra Gravy Wet Cat Food Turkey in Savoury Gravy
156 g, $0.76/100g
sale: $1.25, formerly: $1.49
SAVE $0.24
Plus tax
Purina
Fancy Feast Petites Wet Cat Food Seared Salmon Entrée in Gravy
79.4 g, $1.57/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Extra Gravy Wet Cat Food Salmon in Savoury Gravy
156 g, $0.76/100g
sale: $1.25, formerly: $1.49
SAVE $0.24
Plus tax
Purina
Fancy Feast Petites Wet Cat Food Ocean Whitefish Entrée in Gravy
79.4 g, $1.57/100g
sale: $1.25, formerly: $1.49
SAVE $0.24
Plus tax
Purina
Fancy Feast Petites Wet Cat Food Grilled Chicken Entrée in Gravy
79.4 g, $1.57/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Salmon & Shrimp Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Turkey & Giblets Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Glaz'd & Infuz'd Wet Cat Food with Gravy Glazed Chicken
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Chunks Wet Cat Food Chicken Dinner
156 g, $0.76/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Deli Supper Variety Pack 12 Count
1.02 kg, $1.08/100g
sale: $1.10 MIN 7
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Friskies Indoor Wet Cat Food Chicken Dinner with Garden Greens pâté
156 g, $0.76/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Seafood Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Medleys Wet Cat Food Primavera Collection Variety Pack 12 Count
12x85.0 g, $1.08/100g
sale: $1.50 MIN 5
, formerly: $1.79
Plus tax
Whiskas
Perfect Portion Tuna Cuts in Gravy Entrée Wet Cat Food
75 g, $2.39/100g
sale: $1.50 MIN 5
, formerly: $1.79
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Chicken Cuts in Gravy Adult Wet Cat Food
75 g, $2.39/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pâté Wet Cat Food Seafood Supper Variety Pack 12C 12 Count
12x85.0 g, $1.08/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gravy Lovers Wet Cat Food Chicken Feast in Gravy
85 g, $1.40/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food in Gravy Variety Pack Poultry & Fish 12 Count
12x85.0 g, $1.08/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Delights with Cheddar Wet Cat Food
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food Salmon Feast
85 g, $1.40/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gravy Lovers Wet Cat Food Variety Pack 12 Count
1.02 kg, $1.08/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Medleys Wet Cat Food Florentine Collection Variety Pack 12 Count
12x85.0 g, $1.08/100g
sale: $0.75, formerly: $0.99
SAVE $0.24
Plus tax
Whiskas
FAVOURITES Adult Wet Cat Food Cuts in Gravy Chicken Flavour
85 g, $0.88/100g
sale: $1.50 MIN 5
, formerly: $1.79
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Chicken Liver Paté Adult Wet Cat Food
75 g
sale: $1.25, formerly: $1.49
SAVE $0.24
Plus tax
Purina
Fancy Feast Petites Wet Cat Food Roasted Turkey Entrée
79.4 g, $1.57/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































