Filters
Cats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$23.99
Plus tax
Purina
Friskies Chicken Lovers Wet Cat Food Variety Pack 24 Count
3.74 kg, $0.64/100g
Low Stock

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
Mix-Ups Tuna, Shrimp & Salmon Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.94/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
Lickable Spoons Tasty Chicken & Savoury Salmon Adult Cat Treats
40 g, $8.73/100g
Low Stock
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gravy Lovers Wet Cat Food Paté Assorted Variety Pack 12 Count
1.02 kg, $1.08/100g
sale: $0.75, formerly: $0.99
SAVE $0.24
Plus tax
Whiskas
Favourites Wet Food For Kitten Morsels In Gelled Gravy Salmon Pouch
85 g, $0.88/100g
sale: $0.75, formerly: $0.99
SAVE $0.24
Plus tax
Whiskas
FAVOURITES Adult Wet Cat Food Cuts in Gravy White Fish Flavour
85 g, $0.88/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Kitten Wet Kitten Food Variety Pack 12 Count
1.02 kg, $1.08/100g
Low Stock
sale: $0.75, formerly: $0.99
SAVE $0.24
Plus tax
Whiskas
FAVOURITES Adult Wet Cat Food Morsels in Gelled Gravy Chicken & Turkey Flavour
85 g, $0.88/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
CREAMY PURRRR-ÉE Cat Treats, Salmon
48 g, $7.27/100g
sale: $0.75, formerly: $0.99
SAVE $0.24
Plus tax
Whiskas
FAVOURITES Adult Wet Cat Food Cuts in Gravy Tuna Flavour
85 g, $0.88/100g
sale: $1.00, formerly: $1.29
SAVE $0.29
Plus tax
President's Choice
Nutrition First Salmon, Chicken, and Vegetable Dinner in Gravy Premium Cat Food
85 g, $1.18/100g

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Plus tax
Temptations
Tempting Tuna Flavour Adult Cat Treats
454 g, $1.54/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
Lickable Spoons Savoury Salmon & Tempting Tuna Adult Cat Treats
40 g, $8.73/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
All Natural Free Range Chicken Flavour Adult Cat Treats
160 g, $2.18/100g
$24.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Assorted Variety Pack 24 Count
2.04 kg, $1.23/100g
Out of Stock
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Cheddar Delights Wet Cat Food Variety Pack 12 Count
1.02 kg, $1.08/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
Chicken & Dairy Flavour Cat Treats For Kitten
180 g, $1.94/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































