Filters
Cats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
Low Stock
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gravy Lovers Wet Cat Food Chicken Feast in Gravy
85 g, $1.40/100g
sale: $1.10 MIN 5
, formerly: $1.19
Plus tax
Purina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food Salmon Feast
85 g, $1.40/100g
$30.99
Plus tax
Purina
Friskies Poultry Wet Cat Food Variety Pack 32 Count
4.99 kg, $0.62/100g
Low Stock
sale: $22.99, formerly: $23.99
SAVE $1.00
Plus tax
Catit
Go Natural Pea Husk Clumping Cat Litter Vanilla-Scented
5.6 kg, $0.41/100g
Low Stock
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Whiskas
Lickable Spoons Treats For Cats Tasty Chicken & Cheesy Cheese Flavour
40 g, $8.73/100g
Low Stock

sale: $15.99, formerly: $16.99
SAVE $1.00
Plus tax
Cat's Pride
Litter
3.86 kg, $0.41/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































