Filters
Cats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.00, formerly: $1.29
SAVE $0.29
Plus tax
President's Choice
Nutrition First Chicken, Beef, and Vegetable Stew Premium Cat Food
85 g, $1.18/100g
$15.49
Plus tax
Purina
ONE +Plus Dry Cat Food Hairball Formula Chicken
1.8 kg, $0.86/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $20.00, formerly: $23.99
SAVE $3.99
Plus tax
Iams
Proactive Health Healthy Adult with Chicken Dry Cat Food
3.18 kg, $0.63/100g
Low Stock
sale: $20.00, formerly: $23.99
SAVE $3.99
Plus tax
Iams
Proactive Health Weight & Hairball Care, Chicken & Turkey Adult Dry Cat Food
3.18 kg, $0.63/100g
Low Stock

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Whiskas
Salmon & Dairy Flavour Cat Treats For Kitten
180 g, $1.94/100g
$16.99
Plus tax
Hartz
Savory Broths Lickable Broths Treats For Cats 12 Pack Variety
12x40.0 g, $3.54/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.25, formerly: $3.00
SAVE $0.75
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.00/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $1.39, formerly: $2.00
SAVE $0.61
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.15/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g







































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































