Deli
Deli
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Deli Meat

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Oven Roasted Turkey Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Turkey Breast Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Montreal-Style Smoked Meat
175 g, $2.57/100g
sale: $6.00, formerly: $6.79
SAVE $0.79
San Daniele
Mortadella
175 g, $34.29/1kg $3.43/100g
PC Optimum Offer

$15.00 Member Price
, formerly: $16.99$16.00 Non-Members
SAVE $0.99
Prepared in CanadaMaple Leaf
Natural Selections Shaved Black Forest Deli Ham, Smoked, Family Size
400 g, $40.00/1kg $4.00/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Cajun Chicken Slices
175 g, $2.57/100g

$15.00 Member Price
, formerly: $16.99$16.00 Non-Members
SAVE $0.99
Prepared in CanadaMaple Leaf
Natural Selections Shaved Turkey Breast, Oven Roasted, Family Size.
375 g, $42.67/1kg $4.27/100g
Deli Cheese

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Prepared in CanadaBoursin
Garlic & Fine Herbs Spreadable Cheese
150 g, $3.33/100g
sale: $14.79, formerly: $15.79
SAVE $1.00
SponsoredBalderson
2 Year Aged Cheddar Cheese
280 g, $5.28/100g

sale: $7.00, formerly: $8.99
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSaputo
Shredded Parmesan Cheese, Very Fine Shred
140 g, $5.00/100g
sale: $6.00, formerly: $7.29
SAVE $1.29
SponsoredAlexis Portneuf
Caronzola Blue Cheese
125 g, $4.80/100g
sale: $6.00, formerly: $7.29
SAVE $1.29
SponsoredAlexis Portneuf
Brise du Matin Cheese
125 g, $4.80/100g

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSaputo
Mozzarella Fresca Cheese
190 g, $3.16/100g

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Prepared in CanadaBoursin
Shallot & Chives Spreadable Cheese
150 g, $3.33/100g
sale: $4.50, formerly: $5.79
SAVE $1.29
President
Rondelé Garlic & Fine Herbs Spreadable Cheese
125 g, $3.60/100g
Party Trays
$25.00 Member Price
, formerly: $30.00 Non-Members
Plus tax
24hr Notice Required - Cheese Snacker Tray
978 g, $3.07/100g
$25.00 Member Price
, formerly: $30.00 Non-Members
Plus tax
24hr Notice Required - Simple Sliced Meat & Cheese Tray
965 g, $3.11/100g
$25.00 Member Price
, formerly: $30.00 Non-Members
Plus tax
24hr Notice Required - Meat and Cheese Snacker Tray
945 g, $3.17/100g






































































































































