Sausages & Salami
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $8.49
SAVE $3.49
Mastro
Salami with Prosciutto
125 g, $4.00/100g

sale: $15.00, formerly: $16.99
SAVE $1.99
Mastro
Salami Genoa
600 g, $2.50/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00, formerly: $8.49
SAVE $3.49
Mastro
Calabrese Salami, Hot
125 g, $4.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Pillers
German Salami (Thin Sliced)
$35.00/1kg $15.88/1lb

sale: $15.00, formerly: $16.99
SAVE $1.99
Mastro
Salami Genoa, Hot Baby
600 g, $25.00/1kg $2.50/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































