Dips, Spreads & Antipasto
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Tzatziki Yogurt Dip
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Roasted Garlic Hummus Chickpea Dip & Spread
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Dill Pickle Hummus
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Roasted Red Pepper Dip
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Spinach Dip
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Artichoke and Asiago Dip
227 g, $1.54/100g

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
Pico De Gallo Mild Salsa
300 g, $1.83/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Roasted Red Pepper Hummus
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Baba Ghanouj
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Everything Bagel Hummus
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.99
SAVE $1.49
President's Choice
Mini Hummus Chickpea Dip and Spread
228 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Bruschetta Topping With Roasted Vegetables
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Spicy Hummus
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Homestyle French Onion Dip
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50, formerly: $4.99
SAVE $1.49
President's Choice
Mini Roasted Garlic Hummus Chickpea Dip and Spread
228 g, $1.54/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































