Filters
Deli Meat
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Ziggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Ziggy's
Oven Roasted Turkey Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Ziggy's
Smoked Turkey Breast Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Ziggy's
Montreal-Style Smoked Meat
175 g, $2.57/100g
sale: $6.00, formerly: $6.79
SAVE $0.79
San Daniele
Mortadella
175 g, $34.29/1kg $3.43/100g
PC Optimum Offer

$15.00 Member Price
, formerly: $16.99$16.00 Non-Members
SAVE $0.99
Maple Leaf
Natural Selections Shaved Black Forest Deli Ham, Smoked, Family Size
400 g, $40.00/1kg $4.00/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Ziggy's
Smoked Cajun Chicken Slices
175 g, $2.57/100g

$15.00 Member Price
, formerly: $16.99$16.00 Non-Members
SAVE $0.99
Maple Leaf
Natural Selections Shaved Turkey Breast, Oven Roasted, Family Size.
375 g, $42.67/1kg $4.27/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml





















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































