Filters
Household Cleaners
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
No Name
Lemon Scented Disinfectant Wipes
75 ea, $0.06/1ea
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Multi-Purpose Cleaner - Trigger With Bleach
950 ml, $0.74/100ml
Low Stock

sale: $5.00, formerly: $5.99
SAVE $0.99
Plus tax
Allen's
Pine-Scented Floor Cleaning Vinegar
2.5 l, $0.20/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
Power Shower Foam Cleaner, 5 in 1 for a deep clean
538 g, $1.11/100g

sale: $6.00, formerly: $7.49
SAVE $1.49
Plus tax
Summit
SeptoBac, Septic Tank Treatment
227 g, $2.64/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $1.39, formerly: $2.00
SAVE $0.61
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.15/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































