All Purpose Cleaners
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner, Pour, Orange, Multi Surface Cleaner
1.2 l, $0.50/100ml

sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Plus tax
Nature Clean
Multi Surface Cleaner, Lavender Tea Tree
740 ml, $0.61/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner Mango & Hibiscus
1.2 l, $0.50/100ml
sale: $20.00, formerly: $20.99
SAVE $0.99
Plus tax
Lysol
Disinfecting Wipes Value Pack
3x110.0 ea, $0.06/1ea

sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Plus tax
Allen's
Lavender-Scented Cleaning Vinegar Spray
950 ml, $0.53/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant Spray, Spring Waterfall, Disinfect and Eliminate Odours on Hard Surfaces & Fabrics
350 g, $2.00/100g
Low Stock

sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Plus tax
Allen's
Lemon-Scented Cleaning Vinegar Spray
950 ml, $0.53/100ml
sale: $13.00, formerly: $13.99
SAVE $0.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner, Pour, Lavender, Multi Surface Cleaner
4.26 l, $0.31/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner, Pour, Lemon, Multi Surface Cleaner
1.2 l, $0.50/100ml
sale: $13.00, formerly: $13.99
SAVE $0.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner, Pour, Sparkling Lemon & Sunflower Essence, Multi Surface Cleaner
4.26 l, $0.31/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.99
SAVE $2.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant Spray, Crisp Linen, Disinfect and Eliminate Odours on Hard Surfaces & Fabrics
539 g, $1.48/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































