Filters
Household Cleaners
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Clorox
Wipes Disinfecting, Lemon Fresh
75 ea, $0.06/1ea
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Clorox
Wipes Disinfecting, Fresh Scent
75 ea, $0.06/1ea
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
Automatic Toilet Bowl Cleaner Crystal Waters
80 g, $7.49/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
Bathroom Cleaner Spray - Bathroom Bleach, Mold and Mildew Killer
950 ml, $0.63/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
Bathroom Cleaner Spray - Summer Fresh
950 ml, $0.63/100ml
sale: $8.00, formerly: $8.49
SAVE $0.49
Plus tax
Lysol
Bathroom cleaning- Toilet Bowl Cleaner, Power
2x710.0 ml, $0.56/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
Click Gel Spring Waterfall Toilet Bowl Cleaner
4 ea, $1.50/1ea
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant All-Purpose Cleaner Apple Blossoms
950 ml, $0.74/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant All-Purpose Cleaner Lemon
950 ml, $0.74/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant Spray, Crisp Linen, Disinfect and Eliminate Odours on Hard Surfaces & Fabrics
350 g, $2.00/100g
sale: $8.00, formerly: $10.99
SAVE $2.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant Spray, Crisp Linen, Disinfect and Eliminate Odours on Hard Surfaces & Fabrics
539 g, $1.48/100g
sale: $8.00, formerly: $10.99
SAVE $2.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant Spray, Spring Waterfall, Disinfect and Eliminate Odours on Hard Surfaces & Fabrics
539 g, $1.48/100g
sale: $8.00, formerly: $8.49
SAVE $0.49
Plus tax
Lysol
Disinfectant Toilet Bowl Cleaner Mango & Hibiscus Scent Value 2 Pack
2x710.0 ml, $0.56/100ml
Low Stock
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Disinfecting Wipes - Brand New Day™ Mango and Hibiscus
75 ea, $0.09/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $1.39, formerly: $2.00
SAVE $0.61
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.15/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































