Filters
Household Cleaners
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Plus tax
Nature Clean
Multi Surface Cleaner, Lavender Tea Tree
740 ml, $0.61/100ml

sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Plus tax
Nature Clean
Glass Cleaner
740 ml, $0.61/100ml
sale: $20.00, formerly: $20.99
SAVE $0.99
Plus tax
Lysol
Disinfecting Wipes Value Pack
3x110.0 ea, $0.06/1ea
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant Spray, Spring Waterfall, Disinfect and Eliminate Odours on Hard Surfaces & Fabrics
350 g, $2.00/100g
Low Stock

sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Plus tax
Allen's
Lemon-Scented Cleaning Vinegar Spray
950 ml, $0.53/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
Aerosol Bathroom Cleaner, Summer Fresh
680 g, $0.88/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner Mango & Hibiscus
1.2 l, $0.50/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner Trigger - Brand New Day™ Lavender & Cotton Blossom
950 ml, $0.74/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner Trigger - Brand New Day™ Mango & Hibiscus
950 ml, $0.74/100ml
sale: $13.00, formerly: $13.99
SAVE $0.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner, Pour, Lavender, Multi Surface Cleaner
4.26 l, $0.31/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner, Pour, Lemon, Multi Surface Cleaner
1.2 l, $0.50/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner, Pour, Orange, Multi Surface Cleaner
1.2 l, $0.50/100ml
sale: $13.00, formerly: $13.99
SAVE $0.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner, Pour, Sparkling Lemon & Sunflower Essence, Multi Surface Cleaner
4.26 l, $0.31/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $1.39, formerly: $2.00
SAVE $0.61
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.15/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































