Food Wrap
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.75, formerly: $5.99
SAVE $0.24
Plus tax
Alcan
Aluminum Foil 50 feet
1 ea, $5.75/1ea

sale: $4.50, formerly: $5.99
SAVE $1.49
Plus tax
Reynolds
Kitchens Parchment Paper, 35 ft
1 ea, $4.50/1ea
$5.00
Plus tax
Everyday Essentials
Large Holiday Food Storage Trays with Board Lids 3 Pack - Trees
3 ea, $1.67/1ea
Out of Stock
sale: $3.75, formerly: $4.29
SAVE $0.54
Plus tax
No Name
Parchment Paper 10m
10 ea, $0.38/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































