Food Wrap & Bags
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.75, formerly: $5.99
SAVE $0.24
Plus tax
Prepared in Canada
Alcan
Aluminum Foil 50 feet
1 ea, $5.75/1ea

sale: $4.50, formerly: $5.99
SAVE $1.49
Plus tax
Prepared in Canada
Reynolds
Kitchens Parchment Paper, 35 ft
1 ea, $4.50/1ea
sale: $6.00, formerly: $7.79
SAVE $1.79
Plus tax
Subscribe & Earn
President's Choice
Large Heavy Duty Freezer Bags
28 ea, $0.21/1ea
$5.00
Plus tax
New
Everyday Essentials
Large Holiday Food Storage Trays with Board Lids 3 Pack - Trees
3 ea, $1.67/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































