Air Fresheners
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $3.75, formerly: $4.49
SAVE $0.74
Plus tax
Glade
Room Spray Odor Eliminating Air Freshener, Hawaiian Breeze
235 g, $1.60/100g
Low Stock
$22.99
Plus tax
Glade
PlugIns Scented Oil Air Freshener 5 Refills, Delicate Vanilla Embrace
5 ea, $4.60/1ea
Out of Stock
sale: $3.75, formerly: $4.49
SAVE $0.74
Plus tax
Glade
Air Freshener Companion Clean
226x226.0 g, $1.66/100g
sale: $15.00, formerly: $19.99
SAVE $4.99
Plus tax
Febreze
Plug In Air Freshener Scented Oil Refill, Spring Mix, 3ct
77.7 ml, $19.31/100ml
$14.99
Plus tax
Mrs. Meyer's Clean Day
Premium Scented Oil Diffuser Kit Rain Water Scent
20 ml, $74.95/100ml
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $7.49
SAVE $1.49
Plus tax
Glade
Jar Scented Candle Air Freshener, Seawaves
1 ea, $6.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Glade
3-Wick Scented Candle Air Freshener, Apple Cinnamon
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Glade
3-Wick Scented Candle Air Freshener, Cashmere Woods
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Glade
3-Wick Scented Candle Air Freshener, Delicate Vanilla Embrace
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Glade
3-Wick Scented Candle Air Freshener, Seawaves
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Glade
3-Wick Scented Candle Air Freshener, Strawberry Cake Shake™
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































