Candles
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Glade
3-Wick Scented Candle Air Freshener, Apple Cinnamon
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Glade
3-Wick Scented Candle Air Freshener, Seawaves
1 ea, $10.00/1ea
sale: $6.00, formerly: $7.49
SAVE $1.49
Plus tax
Glade
Jar Scented Candle Air Freshener, Seawaves
1 ea, $6.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Glade
3-Wick Scented Candle Air Freshener, Strawberry Cake Shake™
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Glade
3-Wick Scented Candle Air Freshener, Cashmere Woods
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Glade
3-Wick Scented Candle Air Freshener, Delicate Vanilla Embrace
1 ea, $10.00/1ea
sale: $6.00, formerly: $7.49
SAVE $1.49
Plus tax
Glade
Jar Scented Candle Air Freshener, Angel Whispers
1 ea, $6.00/1ea
sale: $6.00, formerly: $7.49
SAVE $1.49
Plus tax
Glade
Jar Scented Candle Air Freshener, Apple Cinnamon
1 ea, $6.00/1ea
sale: $6.00, formerly: $7.49
SAVE $1.49
Plus tax
Glade
Jar Scented Candle Air Freshener, Delicate Vanilla Embrace
1 ea, $6.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g












---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































