Air Fresheners
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.75, formerly: $4.49
SAVE $0.74
Plus tax
Glade
Room Spray Odor Eliminating Air Freshener, Hawaiian Breeze
235 g, $1.60/100g
Low Stock
Low Stock
$22.99
Plus tax
Glade
PlugIns Scented Oil Air Freshener 5 Refills, Delicate Vanilla Embrace
5 ea, $4.60/1ea
Out of Stock
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Air Wick
Plug-in Air Freshener, Scented Oil Refills, Vanilla Passion, 2 Refills
2x20.0 ml, $25.00/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Air Wick
Plug-in Air Freshener, Scented Oil, Country Berries, 2 Refills
2x21.0 ml, $23.81/100ml
sale: $3.75, formerly: $4.49
SAVE $0.74
Plus tax
Glade
Air Freshener Companion Clean
226x226.0 g, $1.66/100g
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Air Wick
Plug-in Air Freshener, Scented Oil Refills, Cool Linen & White Lilac, 2 Refills
42 ml, $23.81/100ml
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Glade
3-Wick Scented Candle Air Freshener, Apple Cinnamon
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Glade
3-Wick Scented Candle Air Freshener, Seawaves
1 ea, $10.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































