Automatic
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g












---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































