Water
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Real Canadian
Natural Spring Water, 24-Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $7.99, formerly: $10.49
SAVE $2.50
Plus tax
Maison Perrier
Non-Alcoholic Sparkling Beverage, Margarita, 4 Pack
4x250.0 ml, $0.80/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Orange Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Sparkling Ice
Peach Nectarine Sparkling Water
503 ml, $0.50/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Peach Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Pineapple Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Raspberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax
AHA
Seltzer Lime Watermelon Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax
AHA
Seltzer Peach Honey Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax
AHA
Seltzer Pineapple + Passionfruit Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Plus tax
Fruit2O
Sparkling Blueberry Lime Twist
502 ml, $0.40/100ml
Out of Stock
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
San Pellegrino
Sparkling Carbonated Mineral Water
1 l, $0.25/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Plus tax
Fruit2O
Sparkling Lime Twist
502 ml, $0.40/100ml
Out of Stock
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.25
Plus tax
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lemon
1 l, $0.23/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.25
Plus tax
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lime
1 l, $0.23/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.25
Plus tax
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Passion Fruit
1 l, $0.23/100ml
Low Stock

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Strawberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater Acai Blueberry Pomegranate XXX Bottle
591 ml, $0.59/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater Focus Bottle
591 ml, $0.59/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































