Water
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Aranciata Rossa Blood Orange Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Grapefruit Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Blueberry Pomegranate Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Sparkling Ice
Kiwi Strawberry Sparkling Water
503 ml, $0.50/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Cherry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Sparkling Ice
Flavoured Sparkling Water Based Beverage Strawberry Watermelon
503 ml, $0.50/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Aranciata Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Lemon, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.25
Plus tax
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Grapefruit
1 l, $0.23/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.29
Plus tax
Montellier
Clementine Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Grapefruit Natrural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater essential Bottle
591 ml, $0.59/100ml
Low Stock

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax
AHA
Seltzer Blueberry Pomegranate Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.25
Plus tax
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Pineapple
1 l, $0.23/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater energy Bottle
591 ml, $0.59/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Zero Sugar Rehydrate Pineapple Passionfruit Nutrient Enhanced Flavored Water Beverage
591 ml, $0.59/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax
AHA
Seltzer Orange + Grapefruit Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Clementine Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Plus tax
President's Choice
Original Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Plus tax
Fruit2O
Sparkling Orange Mango
502 ml, $0.40/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































