Bottled Water
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Real Canadian
Natural Spring Water, 24-Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
President's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
President's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater Acai Blueberry Pomegranate XXX Bottle
591 ml, $0.59/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater Focus Bottle
591 ml, $0.59/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater zero Squeezed Bottle
591 ml, $0.59/100ml
Out of Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater energy Bottle
591 ml, $0.59/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Zero Sugar Rehydrate Pineapple Passionfruit Nutrient Enhanced Flavored Water Beverage
591 ml, $0.59/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Elevate Blue Raspberry Limeade Nutrient Enhanced Flavored Water Beverage
591 ml, $0.59/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.39, formerly: $2.00
SAVE $0.61
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.15/100ml














































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































