Water
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Plus tax
Fruit2O
Fruit 2O Sparkling Water, Raspberry Lemon
502 ml, $0.40/100ml
Out of Stock

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Plus tax
Fruit2O
Fruit 2O Sparkling Water, Strawberry
502 ml, $0.40/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Blackberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Grapefruit Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Lime Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Lemon Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Blood Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Pomegranate & Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Lime Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Limonata Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $7.99, formerly: $10.49
SAVE $2.50
Plus tax
Perrier
MAISON PERRIER Chic Mojito, Non-Alcoholic
4x250.0 ml, $0.80/100ml
Out of Stock
sale: $7.99, formerly: $10.49
SAVE $2.50
Plus tax
Maison Perrier
MAISON PERRIER Chic Pina Colada, Non-Alcoholic
4x250.0 ml, $0.80/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Mango Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Melograno & Arancia Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
President's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Real Canadian
Natural Spring Water, 24-Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































