Sparkling Water
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Aranciata Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Aranciata Rossa Blood Orange Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Lemon, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Pomegranate & Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Raspberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Blueberry Pomegranate Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
San Pellegrino
Sparkling Carbonated Mineral Water
1 l, $0.25/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Blackberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Sparkling Ice
Kiwi Strawberry Sparkling Water
503 ml, $0.50/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Sparkling Ice
Peach Nectarine Sparkling Water
503 ml, $0.50/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Mango Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Carbonated Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Cherry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Sparkling Ice
Black Cherry Sparkling Water
503 ml, $0.50/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Orange Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Peach Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Sparkling Ice
Flavoured Sparkling Water Based Beverage Strawberry Watermelon
503 ml, $0.50/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Pineapple Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Limonata Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Blood Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Melograno & Arancia Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.25
Plus tax
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lemon
1 l, $0.23/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































