Sports & Energy
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Original
473 ml, $0.91/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Rockstar
Original Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Rockstar
Peach Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Guru
Peach Mango Punch
355 ml, $1.12/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Celsius
Peach Vibe Energy Drink
355 ml, $1.26/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.75
Plus tax
Core Power
Protein Shake Chocolate Protein Shake Bottle
414 ml, $1.15/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.75
Plus tax
Core Power
Protein Shake Vanilla Protein Shake Bottle
414 ml, $1.15/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Alani
Protein Shake, Cookies & Cream
355 ml, $1.26/100ml
Out of Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Punch Aussie Style Lemonade
473 ml, $0.91/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Punch Mango Loco
473 ml, $0.91/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Reign
Reignbow Sherbet
473 ml, $0.84/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Celsius
Sparkling Arctic Vibe Energy Drink
355 ml, $1.26/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Powerade
Sports Drink Fruit Punch Bottle
710 ml, $0.42/100ml

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Powerade
Sports Drink Fruit Punch Bottles
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Powerade
Sports Drink Grape Bottle
710 ml, $0.42/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Powerade
Sports Drink Melon Pineapple Bottle
710 ml, $0.42/100ml
Out of Stock

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Powerade
Sports Drink Mixed Berry Bottle
710 ml, $0.42/100ml

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Powerade
Sports Drink Mixed Berry Bottles
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Powerade
Sports Drink Orange Bottle
710 ml, $0.42/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
Red Bull
The Summer Edition Energy Drink White Peach
250 ml, $1.00/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Celsius
Tropical Vibe Energy Drink
355 ml, $1.26/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Ultra Fiesta
473 ml, $0.91/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Ultra Paradise
473 ml, $0.91/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Ultra Peachy Keen
473 ml, $0.91/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Ultra Rosa
473 ml, $0.91/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster
Ultra Strawberry Dreams
473 ml, $0.91/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Ultra Sunrise
473 ml, $0.91/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Ultra Violet
473 ml, $0.91/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Celsius
Water Lemonade Energy Drink
355 ml, $1.26/100ml
sale: $10.99, formerly: $14.49
SAVE $3.50
Plus tax
Budweiser
Zero Alcohol-Free Beer With Natural Flavour
6x355.0 ml, $0.52/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Zero Sugar
473 ml, $0.91/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Rockstar
Zero Sugar Fruit Punch Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.25, formerly: $3.00
SAVE $0.75
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.31/100ml




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































