Sports & Energy
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.75
Plus tax
Core Power
Protein Shake Elite Chocolate Protein Shake Bottle
414 ml, $1.15/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.75
Plus tax
Core Power
Protein Shake Strawberry Banana Protein Shake Bottle
414 ml, $1.15/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Pipeline Punch
473 ml, $0.91/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Gatorade
Strawberry Kiwi Electorlyte Beverage
591 ml, $0.64/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Gatorade
Fruit Punch Sports Drink
8x355.0 ml, $0.28/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Powerade
Sports Drink Orange flavour Bottle
710 ml, $0.42/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.75
Plus tax
Core Power
Protein Shake Protein Banana Protein Shake
414 ml, $1.15/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Celsius
Sunset Vibe Energy Drink
355 ml, $1.26/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Celsius
Cosmic Vibe Energy Drink
355 ml, $1.26/100ml
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
BodyArmor
Low-Calorie Sports Drink Dragonfruit Berry Bottle
473 ml, $0.63/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Rehab Energy Drink Green Tea
458 ml, $0.94/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Rockstar
Kiwi Strawberry Splash Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Reserve Peaches N Crème, Can
473 ml, $0.91/100ml

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Powerade
Zero Sugar Sports Drink Blue Raspberry Bottles
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Rockstar
Zero Sugar Mango Strawberry Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































