Sports Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.75
Plus tax
Core Power
Protein Shake Elite Chocolate Protein Shake Bottle
414 ml, $1.15/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.75
Plus tax
Core Power
Protein Shake Strawberry Banana Protein Shake Bottle
414 ml, $1.15/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Gatorade
Strawberry Kiwi Electorlyte Beverage
591 ml, $0.64/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Powerade
Sports Drink Orange flavour Bottle
710 ml, $0.42/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.75
Plus tax
Core Power
Protein Shake Protein Banana Protein Shake
414 ml, $1.15/100ml
Low Stock
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
BodyArmor
Low-Calorie Sports Drink Dragonfruit Berry Bottle
473 ml, $0.63/100ml

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Powerade
Zero Sugar Sports Drink Blue Raspberry Bottles
6x591.0 ml, $0.23/100ml
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Gatorade
Fit Tropical Mango Electrolyte beverage
500 ml, $0.70/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Gatorade
Cherry Lime Electorlyte Beverage
591 ml, $0.64/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster
Energy Drink Zero Sugar Ultra Wild Passion
473 ml, $0.91/100ml
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Gatorade
Fierce Fruit Punch Sports Drink
710 ml, $0.42/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Gatorade
Fit Citrus Berry Electrolyte beverage
828 ml, $0.46/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Gatorade
Fit Tropical Mango Electrolyte beverage
828 ml, $0.46/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Gatorade
Fit Watermelon Strawberry Electrolyte beverage
500 ml, $0.70/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Gatorade
Fit Watermelon Strawberry Electrolyte beverage
828 ml, $0.46/100ml
Out of Stock
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Gatorade
Frost Glacer Cherry Sports Dink
710 ml, $0.42/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Powerade
Fruit Punch Bottle
710 ml, $0.42/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.25, formerly: $3.00
SAVE $0.75
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.31/100ml




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































