Sports & Energy
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Rockstar
Zero Sugar Mandarin Orange Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Rockstar
Zero Sugar Silver Ice Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax
Gatorade
Cool Blue Sports Dink
8x355.0 ml, $0.28/100ml
Out of Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Rockstar
Tropical Mango Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Rockstar
Zero Sugar Raspberry Sour Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml
Low Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Gatorade
Fit Tropical Mango Electrolyte beverage
500 ml, $0.70/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Gatorade
Cherry Lime Electorlyte Beverage
591 ml, $0.64/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Energy Drink Ultra Blue Hawaiian
473 ml, $0.91/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Energy Drink Viking Berry
473 ml, $0.91/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Energy Drink Zero Sugar Ultra Fantasy Ruby Red
473 ml, $0.91/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster
Energy Drink Zero Sugar Ultra Wild Passion
473 ml, $0.91/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
Red Bull
Energy Drink, Grapefruit & Blossom, Sugarfree,
250 ml, $1.00/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.99
SAVE $1.49
Plus tax
Red Bull
Energy Drink, Iced Vanilla Berry, Sugarfree
250 ml, $1.00/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $2.25, formerly: $3.00
SAVE $0.75
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































