Energy Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Pipeline Punch
473 ml, $0.91/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Celsius
Sunset Vibe Energy Drink
355 ml, $1.26/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Celsius
Cosmic Vibe Energy Drink
355 ml, $1.26/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Rehab Energy Drink Green Tea
458 ml, $0.94/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Rockstar
Kiwi Strawberry Splash Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Reserve Peaches N Crème, Can
473 ml, $0.91/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Rockstar
Zero Sugar Mango Strawberry Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Rockstar
Zero Sugar Mandarin Orange Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Rockstar
Zero Sugar Silver Ice Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Rockstar
Tropical Mango Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Rockstar
Zero Sugar Raspberry Sour Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml
Low Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Energy Drink Ultra Blue Hawaiian
473 ml, $0.91/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Energy Drink Viking Berry
473 ml, $0.91/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $2.25, formerly: $3.00
SAVE $0.75
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml





















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































