Tabs
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $14.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
PODS Free & Gentle laundry detergent, 31 ct, Trusted, gentle laundry detergent pods, 100% free of irritating residues: no added dyes and perfumes
31 ea, $0.32/1ea
sale: $10.00, formerly: $14.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
PODs Laundry Detergent, 31 Count, Original Scent
31 ea, $0.32/1ea
Low Stock
sale: $15.00, formerly: $17.99
SAVE $2.99
Plus tax
Tide
PODs Laundry Detergent, 42 Count, Spring Meadow Scent
42 ea, $0.36/1ea
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Downy
Gentle Soft + Fresh Fabric Softener Liquid, Cherry Blossom Scent,, 83 loads, Liquid Fabric Softener Designed to be Gentle on Skin
1.66 l, $0.60/100ml
sale: $10.00, formerly: $14.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
Hygienic Clean Heavy 10x Duty Power Pods Laundry Detergent Pacs, Original, 18 count, For Visible and Invisible Dirt
18 ea, $0.56/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $14.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
Laundry Detergent Pacs, Original, 18 Ct.
18 ea, $0.56/1ea
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Tide
PODS Detergent with a touch of, 23 Ct
23 ea, $0.43/1ea
sale: $15.00, formerly: $17.99
SAVE $2.99
Plus tax
Tide
PODS Free & Gentle laundry detergent, 42 ct.
42 ea, $0.36/1ea
sale: $15.00, formerly: $17.99
SAVE $2.99
Plus tax
Tide
PODS laundry detergent pacs 42 Count, Original Scent
967 g, $1.55/100g
sale: $10.00, formerly: $14.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
PODs Laundry Detergent, 31 Count, Spring Meadow Scent
31 ea, $0.32/1ea
sale: $22.00, formerly: $26.99
SAVE $4.99
Plus tax
Sunlight
Powder Laundry Detergent, Lime Zest Scent, 114 Wash Loads
4.5 kg, $0.49/100g
$37.99
Plus tax
Tide
Power PODS Laundry Detergent Pacs, Original, 63 Ct.
63 ea, $0.60/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































