Liquid
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $12.50, formerly: $13.99
SAVE $1.49
Plus tax
Eco-Max
Laundry Wash, Natural Orange
3 l, $0.42/100ml
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Liquid Detergent, Original 48 lds
1.86 l, $0.54/100ml
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Liquid Detergent, Original 48 lds
1.77 l, $0.56/100ml
sale: $10.00, formerly: $16.00
SAVE $6.00
Plus tax
Ivory Snow
Liquid Laundry Detergent for Babies, 32 Loads, tackles 100% of common baby stains, Laundry Detergent
1.24 l, $0.81/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Ivory Snow
Liquid Laundry Detergent for Babies, 32 Loads.
1.24 l, $0.81/100ml
sale: $15.00, formerly: $20.99
SAVE $5.99
Plus tax
Cheer
Liquid Laundry Detergent, 107 Lds
4.16 l, $0.36/100ml
sale: $26.00, formerly: $28.99
SAVE $2.99
Plus tax
Persil
Original Everyday Clean Liquid Laundry Detergent, 96 Loads
3.72 l, $0.70/100ml
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Ultra + Downy Laundry Detergent
1620 ml, $0.62/100ml
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Ultra Coldwater Liquid Laundry Detergent, Original Scent, 39 Loads, Laundry Detergent Liquid Formulated for Cold Water
1.62 l, $0.62/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Ultra Hygienic Clean Liquid Laundry Detergent, Original Scent, 39 Loads
1.62 l, $0.62/100ml
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Ultra OXI MAX Laundry Detergent
1.62 l, $0.62/100ml
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Ultra Sport Liquid Laundry Detergent, 39 Loads
1.62 l, $0.62/100ml
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Ultra White Liquid Laundry Detergent, 39 Loads
1.62 l, $0.62/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer





























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































