Liquid
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Free & Gentle laundry detergent liquid, 48 loads.
1.86 l, $0.54/100ml
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Liquid Detergent, Original 48 lds
1.77 l, $0.56/100ml
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Ultra OXI MAX Laundry Detergent
1.62 l, $0.62/100ml
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Ultra + Downy Laundry Detergent
1620 ml, $0.62/100ml
sale: $9.99, formerly: $11.99
SAVE $2.00
Plus tax
Attitude
Laundry Detergent Wildflowers
2 l, $0.50/100ml
sale: $26.00, formerly: $28.99
SAVE $2.99
Plus tax
Persil
Intense Fresh Everyday Clean Liquid Laundry Detergent, 96 Loads
3.72 l, $0.70/100ml
Low Stock
sale: $26.00, formerly: $28.99
SAVE $2.99
Plus tax
Persil
Oxi + Odour Power Advanced Clean Liquid Laundry Detergent, 96 Loads
3.72 l, $0.70/100ml
sale: $26.00, formerly: $28.99
SAVE $2.99
Plus tax
Persil
Coldwater Everyday Clean Liquid Laundry Detergent, 96 Loads
3.72 l, $0.70/100ml
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Downy
Gentle Soft + Fresh Fabric Softener Liquid, Ocean Mist Scent, 83 loads, Liquid Fabric Softener Designed to be Gentle on Skin
1.66 l, $0.60/100ml
Out of Stock

sale: $12.50, formerly: $13.99
SAVE $1.49
Plus tax
Eco-Max
Laundry Wash, Natural Orange
3 l, $0.42/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.39, formerly: $2.00
SAVE $0.61
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.15/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































