Plug-Ins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Air Wick
Plug-in Air Freshener, Scented Oil Refills, Apple Cinnamon Medley, 2 Refills
2x20.0 ml, $25.00/100ml
Out of Stock
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Air Wick
Plug-in Air Freshener, Scented Oil Refills, Beach Escapes: Bali Ocean Air, 2 Refills
20 ml, $50.00/100ml
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Air Wick
Plug-in Air Freshener, Scented Oil Refills, Cool Linen & White Lilac, 2 Refills
42 ml, $23.81/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Air Wick
Plug-in Air Freshener, Scented Oil Refills, Lavender & Chamomile, 2 Refills
2x21.0 ml, $23.81/100ml
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Air Wick
Plug-in Air Freshener, Scented Oil Refills, Vanilla Passion, 2 Refills
2x20.0 ml, $25.00/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Air Wick
Plug-in Air Freshener, Scented Oil, Country Berries, 2 Refills
2x21.0 ml, $23.81/100ml
$14.99
Plus tax
Mrs. Meyer's Clean Day
Premium Scented Oil Diffuser Kit Lavender Scent
20 ml, $74.95/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Air Wick
Scented Oil - Kit - Pulse Vibrant™ - Deep Blue Sea And Beach Wood
23.9 ml, $41.84/100ml
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Air Wick
Scented Oil - Kit - Pulse Vibrant™ - Lavender And Waterlily
23.9 ml, $41.84/100ml
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Air Wick
Scented Oil - Kit - Pulse Vibrant™ - White Sage And Mahogany
23.9 ml, $41.84/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g




































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































