Plug-Ins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.00, formerly: $19.99
SAVE $4.99
Plus tax
Febreze
Plug In Air Freshener Scented Oil Refill Base Mx, 3ct
77.7 ml, $1.93/10ml
Low Stock
sale: $15.00, formerly: $19.99
SAVE $4.99
Plus tax
Febreze
Plug In Air Freshener Scented Oil Refill Moonlight Breeze, 3ct
77.7 ml, $19.31/100ml
Low Stock
sale: $15.00, formerly: $19.99
SAVE $4.99
Plus tax
Febreze
Plug In Air Freshener Scented Oil Refill Linen & Sky, 3ct
77.7 ml, $19.31/100ml
Low Stock
sale: $2.00, formerly: $6.99
SAVE $4.99
Plus tax
Febreze
Plug In Air Freshener Odor-Fighting Scented Oil Warmer, 1ct
1 ea, $2.00/1ea
$22.99
Plus tax
Glade
PlugIns Scented Oil Air Freshener 5 Refills, Delicate Vanilla Embrace
5 ea, $4.60/1ea
Out of Stock
sale: $15.00, formerly: $19.99
SAVE $4.99
Plus tax
Febreze
Plug In Air Freshener Scented Oil Refill Hawaiian Aloha, 3ct
77.7 ml, $19.31/100ml
sale: $15.00, formerly: $19.99
SAVE $4.99
Plus tax
Febreze
Plug In Air Freshener Scented Oil Refill, Spring Mix, 3ct
77.7 ml, $19.31/100ml
$14.99
Plus tax
Mrs. Meyer's Clean Day
Premium Scented Oil Diffuser Kit Rain Water Scent
20 ml, $74.95/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Air Wick
Air Freshener, Scented Oil, Snuggle Fresh Linen, 2 Refills
2x20.0 ml, $25.00/100ml
sale: $15.00, formerly: $19.99
SAVE $4.99
Plus tax
Febreze
Plug In Air Freshener Scented Oil Refill Lavender, 3ct
77.7 ml, $19.31/100ml
sale: $15.00, formerly: $19.99
SAVE $4.99
Plus tax
Febreze
Plug In Air Freshener Scented Oil Refill, Elementals, 3ct
77.7 ml, $19.31/100ml
Low Stock
sale: $15.00, formerly: $19.99
SAVE $4.99
Plus tax
Febreze
PLUG Scent Booster Starter Kit, Oil Diffuser + ChryBlssm
26 ml, $57.69/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Air Wick
Plug-in Air Freshener Scented Oil, Crisp Breeze, 2 Refills
2x21.0 ml, $23.81/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































