Shelf-Stable Juices
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Raspberry Orange Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml
sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00
Plus tax
Del Monte
Peach Nectar Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.31/100ml
sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00
Plus tax
Del Monte
Guava Nectar Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.31/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Apple Grape Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml
sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00
Plus tax
Del Monte
Mango Nectar Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.31/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Arizona
Low-Calorie Green Tea with Ginseng and Honey
960 ml, $0.21/100ml

sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00
Plus tax
Oasis
HydraFruit Strawberry Banana Fruit Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.31/100ml

sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Arizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
8x200.0 ml, $0.28/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
Mango Pineapple Fruit Juice Beverage Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml
sale: $4.49, formerly: $6.49
SAVE $2.00
Ocean Spray
100% Juice Blend, White Cranberry
1.77 l, $0.25/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
PC Blue Menu
Strawberry Watermelon Fruit Juice Beverage Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
Cherry Peach Fruit Juice Beverage
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.49
Plus tax
Dole
Strawberry Kiwi Juice
12x340.0 ml, $0.23/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































