Shelf-Stable Juices
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.99, formerly: $3.29
SAVE $0.30
Del Monte
Dragon Fruit Raspberry Exotic Drink
1 l, $0.30/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Fruite
Limited Edition Cotton Candy Grape
2 l, $0.19/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Five Alive
Juice Berry Citrus Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Plus tax
Oasis
HydraFruit Peach Juice Boxes
200 ml, $2.25/100ml

sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Oasis
Exotic Mango Fruit Juice
8x200.0 ml, $0.28/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Arizona
100% Natural Raspberry Iced Tea
960 ml, $0.21/100ml

sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Oasis
HydraFruit Clementine Fruit Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.28/100ml
Low Stock
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Fruit Punch Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Half and Half Lemonade with Iced Tea
1.89 l, $0.21/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Mango Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Oasis
HydraFruit Strawberry Kiwi Fruit Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.28/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
Rougemont
100% Pure Royal Gala Apple Juice
2 l, $0.26/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Tropical Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Minute Maid
Fruit Punch Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Minute Maid
Grape Punch Cartons
10x200.0 ml, $0.16/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
Rougemont
100% Pure Honeycrisp Apple Juice
2 l, $0.26/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Minute Maid
Peach Mango Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00
Plus tax
Del Monte
Guava Nectar Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.31/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Plus tax
Minute Maid
Watermelon Blueberry Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.49, formerly: $6.49
SAVE $2.00
Ocean Spray
100% Juice Blends 100% Juice, Cranberry and Grape
1.77 l, $0.25/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































