Shelf-Stable Juices
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Fruit Fusion Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Original Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Watermelon Apple Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Blueberry Pomegranate Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.79
SAVE $0.54
Real Lemon
Realime Single Strength Lime Juice
125 ml, $1.00/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Peach Beverage
960 ml, $0.21/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Minute Maid
Apple Juice Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml
sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Strawberry Banana Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.79
Allen's
Pure Apple Juice Low Acid
1.89 l, $0.25/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Kool-Aid
Jammers, Blue Raspberry
10x180.0 ml, $0.28/100ml
Out of Stock

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Minute Maid
Fruit Punch Cartons
10x200.0 ml, $0.16/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.30/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































