Shelf-Stable Juices
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.49, formerly: $6.49
SAVE $2.00
Ocean Spray
100% Juice Blends 100% Juice, Cranberry and Grape
1.77 l, $0.25/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Fruit Fusion Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Original Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Watermelon Apple Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Blueberry Pomegranate Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.79
SAVE $0.54
Real Lemon
Realime Single Strength Lime Juice
125 ml, $1.00/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Peach Beverage
960 ml, $0.21/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Minute Maid
Apple Juice Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml
sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Strawberry Banana Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.79
Allen's
Pure Apple Juice Low Acid
1.89 l, $0.25/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Kool-Aid
Jammers, Blue Raspberry
10x180.0 ml, $0.28/100ml
Out of Stock

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Minute Maid
Fruit Punch Cartons
10x200.0 ml, $0.16/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































