Filters
Juice
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
Mango Pineapple Fruit Juice Beverage Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml
sale: $4.49, formerly: $6.49
SAVE $2.00
Ocean Spray
100% Juice Blend, White Cranberry
1.77 l, $0.25/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
PC Blue Menu
Strawberry Watermelon Fruit Juice Beverage Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
Cherry Peach Fruit Juice Beverage
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Oasis
Concord Grape Raspberry Pomegranate Juice
1.6 l, $0.31/100ml

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.49
Plus tax
Dole
Strawberry Kiwi Juice
12x340.0 ml, $0.23/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































