Filters
Juice
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.99, formerly: $3.29
SAVE $0.30
Del Monte
Dragon Fruit Raspberry Exotic Drink
1 l, $0.30/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Five Alive
Juice Citrus Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Plus tax
Simply
Lemonade with Raspberry
1.54 l, $0.29/100ml
Low Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Fruite
Limited Edition Cotton Candy Grape
2 l, $0.19/100ml

sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00
Plus tax
Del Monte
Mango Nectar Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Pomegranate Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Tropical Fruits Beverage
960 ml, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Strawberry Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
Rougemont
100% Pure McIntosh Apple Juice
2 l, $0.26/100ml
sale: $4.49, formerly: $6.49
SAVE $2.00
Ocean Spray
100% Juice Blends 100% Juice, Cranberry
1.77 l, $0.25/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Peach Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Mango Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Five Alive
Juice Passionfruit Peach Citrus Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Plus tax
Simply
Juice Mango with Pineapple Bottle
1.54 l, $0.29/100ml
sale: $3.75, formerly: $5.00
SAVE $1.25
Plus tax
Tropicana
Refreshers Pineapple Mango
1.36 l, $0.28/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































